Kayıt Tazeleme

Daha önce üye olmuş bir firmanın bir yılını doldurmasına bir ay kala programda sorumlu kişiye uyarı mesajları ile sürenin bitmek üzere olduğu bildirilir. Süre dolduğunda ise sistem otomatik olarak bütün personellerdeki ve sorumludaki yetkileri toplayarak kapatır. Bu durumda programda daha önce girilmiş olan verileri görmek mümkün olduğu halde yeni işlemler girilmesi mümkün olmaz.

Bu durumda tekrar firmamızdan üyeliğin yenilenmesi gerekmektedir. Yenileme işlemi için üyelik ücretinin hesabımıza yatırılması ve bir mesajla, veya telefonla bildirilmesi durumunda işlem bir iki dakika içerisinde gerçekleşir.

Yenileme işlemi yapıldıktan sonra yetkiler önce sorumluya devredilir ve sorumlu tekrar personellerine istediği yetki gruplarını devreder.

Önemli

Üyelik yenileme işlemi için sürenin dolmasını beklememek ve en az 2-3 gün öncesinden yenileme işlemini yapmak gerekir. Bu durumda hem personellerin yetkileri bozulmaz hem de işlemlerin giriş çıkışı aksamamış olur.

Sistemde işlemlerin yetkisiz olarak yapılması mümkün olmadığından üye olan firma sorumlularının bu durumun bilincinde olmaları ve önceden üyelik yenileme işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekir.